MaminyCup

Festival sportu a zdravého pohybu maminek


Výsledková listina Maminy Cup 2014

 

Atletika                          
Pořadí Jméno 100m Dálka Koule 800m
1. Trčková     Tereza 13.60 3,94m 8,4m 3:05:88
2. Lišková Jolana 14.31 4,44m 6,73m 2:49:55
3. Drožová Iva 15.34 4,08m 8,06m 2:50:76
4. Maruniaková Michala 15.37 4,17m 8,22m 3:34:13
5. Šťastná Pavlína 15.14 3,37m 7,99m 3:04:29
6. Klapalová Marcela 16.03 3,21m 8,23m 3:11:17
7. Střelcová Jana 16.60 3,62m 10,70m 3:47:07
8. Bartošová Lenka 16.22 3,42m 6,67m 2:59:78
9. Zborníková Veronika 17.62 2,77m 7,78m 3:11:47
10. Miclíková Kateřina 17.49 3,55m 6,33m
11.-12. Vrběcká Jana 17.61 2,86m 6,86m 3:52:93
11.-12. Součková Jana 18.23 3,01m 6,36m 3:11:60
13. Metelková Nikola 18.64 2,68m 5,23m 3:26:97
Lukostřelba
Pořadí Jméno 10m 15m Celkem
1. Bažantová Michaela 19 8 27
2. Hall Kateřina 14 12 26
3. Babuková Ludmila Leontýna 16 8 24
4. Szegényová Viera 14 6 20
5. Tůmová Jana 12 5 17
6. Vachová Markéta 14 1 15
7.-8. Bakajová Andrea 11 3 14
7.-8. Hanáková Petra 14 0 14
9.-10. Barešová Andrea 8 5 13
9.-10. Kárníková Zdeňka 10 3 13
11. Lerchová Helena 5 7 12
12. Musílková Veronika 6 5 11
13. Podlešáková Markéta 6 4 10
14.-16. Hrušková Ola 7 2 9
14.-16. Suchá Ludmila 8 1 9
14.-16. Zelená Olga 8 1 9
17.-18. Kosternová Michaela 5 3 8
17.-18. Strolená Šárka 4 4 8
19.-20. Přibylová Martina 4 3 7
19.-20. Růžičková Eliška 6 1 7
21.-25. Patíková Michaela 4 2 6
21.-25. Žižková Jana 6 0 6
21.-25. Nováková Lucie 4 2 6
21.-25. Mertlová Linda 6 0 6
21.-25. Štěpánová Lenka 2 4 6
26. Kuchaříková Marta 5 0 5
27.-29. Havelková Markéta 0 4 4
27.-29. Plocová Marie 0 4 4
27.-29. Hlavová Šárka 4 0 4
30.-31. Doová Vlasta 2 1 3
30.-31. Kadlecová Pavla 0 3 3
32.-33. Jelínková Eva 0 2 2
32.-33. Komárková Květa 2 0 2
34.-36. Dotlačilová Petra 1 0 1
34.-36. Holešová Lenka 1 0 1
34.-36. Žitníková Zuzana 0 1 1
37.-38. Mihalnicová Michaela 0 0 0
37.-38. Pospíšilová Monika 0 0 0
Plavání
Pořadí Jméno Čas
1. Zborníková Veronika 5:12
2. Růžičková Eliška 5:24
3. Patíková Michaela 6:13
4. Metelková Nikola 6:15
5. Jelínková Eva 6:17
6. Lerchová Helena 7:31
7. Tůmová Jana 8:02
Badminton
Pořadí Jméno
1. Binder Gabriela
2. Grimmová Michela
3. Skořepová Jiřina
4. Kšandová Renáta
5.-8. Hynková Barbora
5.-8. Kopecká Alena
5.-8. Husárová Michaela
5.-8. Zbrožková Katarína
9.-15. Bohůnková Alena
9.-15. Hodačová Petra
9.-15. Michálková Petra
9.-15. Kárníková Petra
9.-15. Kuncová Lucie
9.-15. Šimonová Petra
9.-15. Kozová Světlana
16.-22. Bambasová Markéta
16.-22. Bolehovská Kateřina
16.-22. Krotká Lucie
16.-22. Mikešová Monika
16.-22. Šabatová Zuzana
16.-22. Černá Magda
16.-22. Sanytráková Lada
Petanque
Pořadí Jméno Skóre
1. Miknyiková Andrea 7:1
2. Suchá Kateřina 6:2
3. Machová Kateřina 5:3 na vzájemné zápasy
4. Thiebaut Lucie 5:3 na vzájemné zápasy
5. Uherová Michaela 5:3 na vzájemné zápasy
6. Němečková Jana 4:4
7. Dolejší Olga 2:6
8. Kolbabová Lenka 2:6
9. Bilková Kateřina 0:8
Stolní tenis
Pořadí Jméno
1. Petrová Jana
2. Šimonová Petra
3. Lorencová Kateřina
4. Binder Gabriela
5.-8. Barešová Andrea
5.-8. Suchá Kateřina
5.-8. Skořepová Jiřina
5.-8. Hodačová Petra
9.-10. Kuchaříková Marta
9.-10. Uhrová Michaela
11.-13. Přibylová Martina
11.-13. Krotká Lucie
11.-13. Štětinová Eva
14.-16. Hall Kateřina
14.-16. Maruniaková Michala
14.-16. Holešová Lenka
17.-19. Žitníková Zuzana
17.-19. Mikešová Monika
17.-19. Babuková Ludmila Leontýna
In - line
Pořadí Jméno Final. čas Rozj. Čas
1. Vrbecká Jana 7:37:27 7:50
2. Bakajová Andrea 7:37:56 7:43
3. Bambasová Markéta 7:52 8:06
4. Fasnerová Lenka 7:57 7:52
5. Balcarová Šárka 8:07
6. Thiebaut Lucie 8:20
7. Mimrová Karolína 8:41
8. Šímová Michaela 10:03
MAMINY RUN
Trať 5km
Pořadí Jméno Číslo Čas
MS Soukupová Barbora 173 21:11
1. Hynková Barbora 83 21:51
2. Římanová Hana 138 23:02
3. Bohůnková Alena 94 25:21
4. Součková Jana 92 25:24
5. Rybková Martina 162 25:27
6. Machová Katka 140 26:25
7. Zborníková Veronika 171 26:27
8. Vachová Markéta 43 26:42
9. Podlešáková Markéta 51 26:44
10. Husárová Michaela 41 26:46
11. Šafusová Zuzana 42 26:52
12. Hlavová Šárka 84 26:56
13. Klapalová Marcela 50 27:08
14. Kuncová Lucie 163 27:11
15. Potůčková Jana 87 27:27
16. Hrabíková Vlaďka 172 27:41
17. Kadlecová Pavla 58 29:18
18. Komárková Květa 55 29:20
19. Musílková Veronika 53 29:25
20. Nováková Lucie 48 30:40
21. Strakošová Kristýna 60 30:40
22. Jakoubková Lucie 88 30:40
23. Kantorová Marie 161 30:40
24. Emmons Kateřina 30:53
25. Marvanová Jana 47 31:07
26. Kopecká Alena 56 31:18
27. Zbrožková Katarína 100 31:18
28. Kárníková Petra 49 35:17
29. Fišerová Lenka 45 35:30
30. Plocová Marie 44 39:21
31. Roztočilová Markéta 97 39:27
Trať 10 km
Pořadí Jméno Číslo Čas
1. Bartošová Lenka 132 50:35
2. Hudrmentová Jana 136 52:16
3. Stepanová Lenka 134 52:40
4. Szegenyová Věra 135 52:42
5. Stanovská Marie 133 53:25
6. Grimmová Michaela 139 56:26
7. Michálková Petra 137 1:07:22
8. Kosternová Michaela 168 1:07:22
Trať 2 km kočárky
Pořadí Jméno Číslo Čas
1. Bolehovská Kateřina 164 13:20
2. Doová Vlasta 170 20:27
3. Černá Magda - 5km 95 29:17
4. Hodač Radek - 10km 48:32

Exkluzivní partner

 

    

    

     

 

Hlavní partneři

 

 

Partneři

  
   
    
  
      
  
        
      
  

     

  
    
      
        

Mediální partneři

  
 
      
     

 
 
 
   
   

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Staňte se fanouškem

Další pořádané akce

Kontakty

Mgr. Jana Kastnerová
+420 603 231 382


© 2017, Maminy cup – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Akci Maminy cup organizují AFS a společnost KASTY s.r.o.

Nahoru ↑