MaminyCup

Festival sportu a zdravého pohybu maminek


Osobnosti

Rozhovor našich hostů pro časopis Maminka: 

KATEŘINA NEUMANNOVÁ

Kdo je soutěživější - vy, nebo vaše dítě? Máme to bohužel obě v genech. Já už jsem si ale svoje odzávodila, tak spíš dcera. Stále ale nerada prohrávám.

Čím vás Lucka doopravdy doběhla? Že si se mnou chtěla dávat „manželskou pusu“

V jakém sportu byste nad ní nezvítězila? V gymnastice a skocích na trampolíně.

Co Vás na Maminy Cupu nejvíce zaujalo? Asi nadšení maminek sportovat a celkově přátelská atmosféra.

________________________________________________________________________________________

ŠÁRKA KAŠPÁRKOVÁ

Kdo je soutěživější - vy, nebo vaše dítě? Soutěživé jsme asi stejně. Hlavně žádná z nás nechce prohrát. Jako rodič razím zásadu, že Terezku nenechávám vyhrát úmyslně. Až bude starší a lepší, tak mě porazí. Navíc by to vypadalo hloupě, kdyby mě porazila ve skoku do dálky. V jednom sportu je už stejně lepší - v tenise. Naposledy jsem s ní prohrála 6:1

Čím vás Terezka doopravdy doběhla? Nedá se říci, že by mě přímo doběhla, ale spíše překvapila svou silou a statečností. V roce 2005, když ležela v nemocnici s boreliozou po lumbální punkci a já jsem se neudržela a začala jsem brečet, tak mi říká : ,, Maminko, Ty jsi hrozný měkouš, protože kvůli všemu brečíš."

V jakém sportu byste nad ní nezvítězila? Určitě bych Terezku neporazila v tenise nebo jedině pokud by měla špatný den a já mimořádně dobrý.

Co Vás na Maminy Cupu nejvíce zaujalo? Na Maminy cupu mě zaujala samotná myšlenka. Byl to úžasný den, který si všichni moc užili. Určitě k tomu přispělo krásné počasí a prostředí Nymburského sportovního centra a samozřejmě i skvělá organizace.

________________________________________________________________________________________

LENKA ŠMÍDOVÁ

Kdo je soutěživější - vy, nebo vaše dítě? Zatím je to spíšse o tom, kdo je soutěživější mezi mnou a manželem a jestli budou holčičky (pozn. organizátora: dcerky Viktorie a Olivie) po nás, tak potěš pánbůh!

Čím vás Viktorka doopravdy doběhla? Nic moc zásadního mě nenapadá, snad jen mě každý den udivuje, jak rychle se vše učí.

V jakém sportu byste nad svým dítětem nezvítězila? Naše holčičky jsou zatím na sporty malé - starší 2 roky a mladší 2měsíce, ale pokud bych porovnávala sebe a je ve stejném veku, tak by mě ta starší porazila např. v plavání a ta mladší ve zdolání výškových metru n/m, byli jsme s ni totiž asi v 1 měsíci na dovolené v Alpách a vyšlapali jsme s ni několik kopců...

(Lenka se účastnila pouze turnaje v golfu, vzhledem k jejím mateřským povinnostem. Na Maminy Cup přijala pozvání téměř obratem, a to i vzhledem k faktu, že její mladší dcerce byly v den konání akce necelé dva měsíce.)


Exkluzivní partner

 

    

    

     

 

Hlavní partneři

 

 

Partneři

  
   
    
  
      
  
        
      
  

     

  
    
      
        

Mediální partneři

  
 
      
     

 
 
 
   
   

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Staňte se fanouškem

Další pořádané akce

Kontakty

Mgr. Jana Kastnerová
+420 603 231 382


© 2017, Maminy cup – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Akci Maminy cup organizují AFS a společnost KASTY s.r.o.

Nahoru ↑