MaminyCup

Festival sportu a zdravého pohybu maminek


Maminky

Maminka Alena:  Můj syn byl nadšený ;-)dokonce v průběhu akce asi 3x zopakoval „mami, já jsem tááák šťastný….“…což hovoří za vše :-). Chůvy byly opravdu super, patří jim veliký dík, měli tam malinkých dětiček opravdu hodně ;-).

Veeeeeliký dík!!!!!Všem, kteří si s touto akcí dali tolik práce. Chtělo by to více akcí tohoto typu v roce. Byl to krásný den !!!

Maminka Zuzana: Tričko je nádherné, nosím ho stále. Výborný nápad, skvělý výběr střihu a designu. A taky jsem byla u toho, když po tričku toužili i dámy u doprovodných stánků, tolik se líbilo ;).

Pro mě to byl opravdu skvělý celý den a tak na to vzpomínám. Na chvíli jsem se od všeho odpoutala, věnovala se sama sobě. Brala jsem to i tak, že je to den pro tatínka, který může strávit čas se svým mrňousem (to abych se netrápila, že mrňouse někde odkládám J). Takže pohádka. Byli jsme spokojeni celá rodina.

Vydržte a pokračujte! Stojí to spousty práce a námahy. Nevím, zda se Vám maminky natolik odvděčí, ale za nás musím říct, je to perfektní akce, jediná svého druhu, budeme jezdit vždy a stále!!! Bude také zimní varianta? Ta letošní byla moc fajn a je tam právě místo třeba i pro ty diskuze – zdravá strava, kontaktní rodičovství…., které se asi do té akční letní varianty moc nehodí.

Maminka Jana:   Byl to můj 3. Maminy Cup. Je to vždy fajn sobota. Je dobře, že děti(nejen) vidí, jak maminky sportují…..

Maminka Barbora: Jak vnímám cenu startovného? Dobře, mně jí hradil zaměstnavatel :o)

Maminka Lída: O této akci jsem se dozvěděla přes mého zaměstnavatele. Do té doby jsem o ní nevěděla. Byla jsem zvědavá a tak jsem se přihlásila. Přivítala jsem, že se mnou mohli přijít i manžel s dcerou. Vyzkoušela jsem si sporty, které jsem před tím nikdy nehrála či necvičila. Moc se mi líbilo, že se myslelo i na ty nejmenší děti a tak si mohla má 10 měsíční dcera domů přivést svůj 1. diplom a medaili :o) Celkově byla velmi příjemná atmosféra a počasí této akci také přálo.

Maminka Radka: "Náš tatínek se vyděsil vysokého počtu žen :-)"

Maminka Jana: Moc se mii líbilo sledovat, jak se dcera (2,5 roku) snaží při atletice pro děti. Bylato pro nás skvělá akce.

Maminka Tereza: Nejhezčí zážitek? Přežít běh na 800m a vidět dětskou radost, když všichni dostávají dárkovou taštičku a hlavně tu medaily:-).

 Můj muž si cestou domů posteskl, že ho mrzí, že letos tam nebyl pro tatínky žádný sport, loni ho velmi nadchl bootcamp. Byl sice na spiderapu, ale když instruktor začal s choreografií a trochu tanečně, můj muž „utekl“, jinak super :-).

 


  


Exkluzivní partner

 

    

    

     

 

Hlavní partneři

 

 

Partneři

  
   
    
  
      
  
        
      
  

     

  
    
      
        

Mediální partneři

  
 
      
     

 
 
 
   
   

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Staňte se fanouškem

Další pořádané akce

Kontakty

Mgr. Jana Kastnerová
+420 603 231 382


© 2017, Maminy cup – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Akci Maminy cup organizují AFS a společnost KASTY s.r.o.

Nahoru ↑