MaminyCup

Festival sportu a zdravého pohybu maminek


Maminky o Maminy Cup 2012

Organizátory potěšila pozvánka pro maminky od Dity, se kterou jsme se na prvním ročníku seznámili:

"Dovoluji si vás oslovit s úžasnou sportovní akcí pro těhulky, maminky s

dětmi, ale i klidně bez dětí. Loni na konci září se konal první ročník, kde

se sešla výborná parta maminek, které si chtěly ve své disciplíně zazávodit

nebo jen prostě vyzkoušet něco nového a zúčastnit se. Zároveň bylo výborně

postaráno o naše děti profesionálními chůvami.

 Loni jsem na této akci prezentovala Atletiku pro děti společně s Šárkou

Kašpárkovou a samy jsme se i aktivně zúčastnily atletiky . Příští rok určitě

pojedu zase. Bylo by fajn, postavit co nejvíce družstev, ať si to pořádně

užijeme.

 Myslím, že za tuto cenu je to opravdu výborná jednodenní akce (cena včetně

obědu i večeře, volné vstupy na vybrané aktivity, masáže, líčení, atd.)

 Pojďte do toho s semnou :-)))

 Dita Franklová, trenérka dětské atletiky"

 _______________________________________________________________________________________

Vzkaz maminky Heleny: 

Především bych ráda poděkovala Janě, ředitelce akce, za úžasný nápad, který se jí podařilo vymyslet, zrealizovat a hlavně zopakovat. Dík patří i celému týmu Kasty a také Marry&Popps agency.

Maminy Cup je akce, na kterou se budu vždycky ráda vracet. Účastnila jsem se letos podruhé a nemyslela jsem si, že se první ročník dá ještě něčím vylepšit. Ale mýlila jsem se, letos to bylo ještě lepší, vymakanější, dokonalejší. Ale hlavně, sejdou se tam prima lidi, počínaje Kastnerovými a lidmi, které mají v týmu, spousta prima maminek i s dětmi. V průběhu celého dne vládne vždycky skvělá nálada, vyplavují se endorfiny a člověk se občas přistihne, že vlastně za celý den mu nezmizel úsměv z tváře, člověk zapomněl na své trable! A úsměv se mě drží stále!!! Tedy krom bolavých svalů, ty stávkujíJMoc vám všem za to děkuji a těším se na další akci a už se opět hlásíme. Náš „tým“ se opět rozšiřuje!!!

maminka Simona: Na webu bych více zdůraznila, že nejde o špičkové výkony, ale jen si pěkně zasportovat, i když ten daný sport neděláme závodně.

maminka Karolína: Tentokrát jsem děti nechala doma, ale zdálo se mi, že je to dobře zajištěné (chůvy, program, soutěže). Takže příště už pojedeme všichni :-)

maminka Zuzka: Cena akce (pozn. organizátora: pro 2011 startovné od 500 - 900) byla dle mého názoru úměrná nabízeným aktivitám, zázemí, jídlu, pitnému režimu atd. – bylo jen na každé mamině, aby se snažila v rámci programu co nejvíce zažít a vše si užít, a k tomu myslím byla příležitost. 

Sportovní centrum v Nymburce mě velmi mile překvapilo. Areál je opravdu všesportovní, díky parkové úpravě je to krásné prostředí na sport i relaxaci, vnitřní zařízení také vyhovující – možná mi jen scházely informace o sociálním zázemí (s ostatními maninami jsme se chodily sprchovat přes celý areál do bazénu) – tedy doufám, že jsem informace jen nepřehlédla. Navíc poloha Nymburku je šikovná s ohledem na dostupnost z dálnice – není příliš daleko ani z Krkonoš (1,5 hod. cesty).

Program se mi moc líbil, nakonec si jej maminy přece částečně samy „sestavily, upravily“ dle vlastního zájmu z počátečního nabídnutého balíčku. 

maminka Zuzana:   Byli program a zázemí pro děti i miminka dobře zvolené a dobře zajištěné? Pro naše miminko nám dostačovalo. Líbilo se mi hlavně místo pro přebalování, to jsem nečekala.

Buďte tak hodní, vydržte a organizujte dál. Vede se vám víc než dobře. Za mě a naše miminko – byli jsme nadšení a užili si krásný den.

maminka Helča: Cena pro doprovod se mi zdá v pohodě. Vím ale o maminkách, které přehodnotily účast dětí právě kvůli výši „startovného“ pro děti, pokud měly obě děti starší dvou let. U mě osobně však ne, protože vím, kolik toho pro děti je zařízeno, spíše se to týká nově příchozích, které akci ještě neznají. 

Klidně bych uvítala akci dvoudenní, v pátek například jen seznamovací aktivity nebo drobný fitness se začátkem až odpoledne, večeře, nocleh, hlavní sportování v sobotu. Je na zváženou, zda třeba o den dříve nazařadit i skupinové sporty (volejbal, basketbal, atd., kde se dá zasportovat v týmu)

Líbila se mi letošní účast Báry Černoškové, byla super. Je prima zjistit, že i ty úspěšné sportovkyně a reprezentantky jsou taky maminy jako my :-) Bára byla moc milá, krásná a vynikající plavkyně. Klobouk dolů :-)

maminka Katka:   Chůvy byly naprosto dokonalé. Mám pro ně jen slova chvály. Díky za ně!!!!!

maminka Alena:  Akce byla moc hezky zorganizovana, nesetkala jsem se se zadnym zadrhelm. Opravdu profesionální uroven. Velky dik pořadatelům.

maminka Jana:  Vyhrala jsem vstupenku na facebooku 2011 pro další ročník a nenechala jsem si to ujít :-)

maminka Linda: (pozn. organizátora: v roce 2012 byla cena od 500 - 900,-Kč) Cena 900,- u mě  dobrý „poměr cena-výkon“ :-) (900 já, 2 x 300 přítel a starší syn).

Vzhledem k bohaté programové nabídce jsme si udělali předem barevné rozvrhy pro každého člena rodiny, u večeře jsme to probrali a „taťka“ jako vrchní koordinátor měl rozvrhy pak i přes den u sebe :-)

Akce je určitě vhodná pro děti, ale sestře se staršími dětmi jsem říkala, že by si to asi lépe užila bez nich. Je jim už přes 10 let a i náš 6-ti letý syn už byl na akci skoro nejstarší, ale byl také nadšený.

Byla  jsem velice mile překvapena, co vše se dalo vyhrát :-) A jak jsem večer říkala synovi, „to vůbec nevadí, že já žádnou medaili nemám, mě se to moc líbilo a mám perfektní zážitky :-)“. Navíc jako všichni jsme dostali dárky při registraci, dobrý oběd i večeři atd.

Velice příjemně strávený den s rodinnou a zároveň i bez ní. Milé překvapení, že existuje spoustu rodin, které jen nesedí u televize nebo PC.

maminka Michaela: Cena naprosto odpovídá nabídce a programu.  Bylo skvělé, že dárky dostaly všechny děti.  Skvělý nápad. Děkuji – ač jsem sportovkyně amatérka, Vaše akce mne dokonale dostala. Akci bych dál určitě doporučila, a už se stalo. Přemýšlím i o zapojení klienta (partnerství).

maminka Tereza: Dlouho jsem závodně sportovala a chtěla jsem si opět obout tretry, líbilo se mi skoro vše, na chvilku jsem si připadala jako před lety, kdy jsem neměla děti a mohla si dělat co chci. O akci jsem se dověděla z pořadu Sama doma. 

Moc děkuji. Takovýchto akcí více. Moje dcera řekla, že až bude maminkou, že také bude na Maminy Cup jezdit, tak vydržte, jsou jí 3 roky.

maminka Kateřina: O Maminy Cupu jsem se dověděl od kamarádky, která koukala na Sama doma. Účast VIP osobností hodnotím kladně. Myslím, že to je dobře. Aspoň „my smrtelníci“ vidíme, že to jsou taky normální lidi :-D.

Musím vyzdvihnout práci chův, jejich trpělivost a ochotu starat se o naše poklady. Měla jsem naprostý vnitřní klid, když jsem jim svěřovala svoje dítě a odešla se bavit. Při pozorování bylo vidět, že se k dětem chovají láskyplně, což jsem velice ocenila :-) !!                                                                   

Dárky byly fajn. Největším překvapením pro mě byla baterna na solární a dynamo nabíjení :-D Jsem odkojená na táborech a kempování, takže to pro mě je praktický dárek, který v budoucnu určitě využiji. Jinak super přesnídávky pro děti, vzorečky s kometikou na vyzkoušení. Na přebalovacích pultech veškerá kosmetika k užívání, to bylo moc fajn.. děkuji :-)

maminka Barbora: Mé starovné  bylo 765 (po slevě z mimisleva) 900 mi přijde poměrně dost kdybych to měla platit z mateřské a neplatil mi to manžel :-) Myslím ideál by byl tak 600. Ale když už vím jak je akce fajn tak bych klidně dala i 900.

Chůvičky mi hlídali 4 měsíční miminko a jsem s nimi moc spokojená. Vůbec jsem neměla strach jim ho tam nechat, byly hodné a milé.

Ceny byly super, největší radost jsem měla z hracího medvídka od Chicca pro Vítka,  máme vzpomínku. Vždycky když si s ním bude hrát že mu ho máma vysoutěžila a schováme ho i pro druhé miminko :-) A z kosmetiky jsem pochopitelně také měla radost, protože  na mateřské mi na ní nezbývá tolik peněz a chlapům se to těžko vysvětluje co všechno žena ke kráse potřebuje a že každý krém je na něco jiného  :-) 

Byl pro mě krásný zářžitek, že jsem mohla závodit i když mám malé miminko a jít si pro cenu s Vítkem v náruči :-) 


Exkluzivní partner

 

    

    

     

 

Hlavní partneři

 

 

Partneři

  
   
    
  
      
  
        
      
  

     

  
    
      
        

Mediální partneři

  
 
      
     

 
 
 
   
   

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Staňte se fanouškem

Další pořádané akce

Kontakty

Mgr. Jana Kastnerová
+420 603 231 382


© 2017, Maminy cup – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Akci Maminy cup organizují AFS a společnost KASTY s.r.o.

Nahoru ↑