MaminyCup

Festival sportu a zdravého pohybu maminek


Vzpomínky maminek na premiérový ročník:

maminka Andrea: Hezkých zážitků na Maminy Cup je víc. Například společný běh s Šárkou Kašpárkovou na 100m a vůbec to, že s námi společně na atletice sportovala a jak byla  i při dětské atletice moc příjemná a milá na děti. I krátké popovídání si s Katkou Neumannovou, masáž nohou, zatancování si zumby i s mým 3letým synem, který má rád hudbu a tanec. Vidět, že můj syn byl nadšený ze závodění a celkově z celého dne a veškerých pohybových i jiných aktivit, připravených pro děti. 

maminka Zuzana: Na Maminy Cupu byla příjemná přátelská a soutěživá atmosféra, krásné prostředí sportoviště a byla jsem samozřejmě mile překvapena mým úspěchem v plavání a vědomí, že ještě „nepatřím do starého šrotu“.

maminka Helena: Krásných vzpomínek mám opravdu hodně, především perfektní sportování, odreagování a možnost zapomenout na chvilku na starost o děti. Rozhodně, nadšení z akce již nyní šířím dál. A opravdu moc děkuju za krásnou sobotu, jste dobří, skvělý nápad, skvělá akce, skvělá organizace!

maminka Lenka: Roli fotografa na akci velmi oceňuji. Byl výborný, chválil nás, že jsme fotogenické:-). Mám velkou radost z medaile a diplomu na památku. No a taky bylo pro mě zážitkem osobní setkání s Katkou a Šárkou - jsou sympatické. A ostatní maminky byly taky moc příjemné, byla tam fakt skvělá a přátelská atmosféra. .... za rok rozhodně na shledanou!

maminka adeptka :-) Olga: Líbilo se mi, jak se všichni o nás výborně starali. Člověk si připadal jako vrcholový sportovec...Sport, aerobic v bazénu, masáž, líčení.....Taky bylo fajn poměřit si síly s profi sportovkyněmi....fakt skvělá akce =)

maminka Vanda: Chůvy pro děti byly na akci naprosto perfektní. Srdečně pozdravuji! 

maminka Zuzana: Některé maminky mají strach z náročných disciplín. I když jde jen o srandu, měly by vědět, že to zvládnou a že opravdu o nic nejde. Také bych se v reklamě zaměřila více na děti, přeci jenom je to rodičů největší poklad a maminky na to slyší :o) Přitom je akce určitě vhodná pro děti a chůvy byly úžasné. Líbila se mi moc atletika pro děti.

maminka Karolína: Celý den být v pohybu (teda v tom sportovním pohybu a ne u domácích prací :-) a pěkně strávená část víkendu.

maminka Jana: Akce byla povedená .. Už se těším na další.. Vytrvejte!


Exkluzivní partner

 

    

    

     

 

Hlavní partneři

 

 

Partneři

  
   
    
  
      
  
        
      
  

     

  
    
      
        

Mediální partneři

  
 
      
     

 
 
 
   
   

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Staňte se fanouškem

Další pořádané akce

Kontakty

Mgr. Jana Kastnerová
+420 603 231 382


© 2017, Maminy cup – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Akci Maminy cup organizují AFS a společnost KASTY s.r.o.

Nahoru ↑